• ANLAŞMALI KURUMLAR Kaliteli hizmet anlayışımızla ve sağladığımız güvenle hizmet vermekteyiz.
  HİZMETİNİZDEYİZ Acil servisimizde 7-24 Çocuk Sağlığı Uzmanı bulunmaktadır.
  SÜNNET KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR Çocuğunuzu hijyenik ortamlarda uzman doktorlara sünnet ettirin.
  DUYURU DİYETİSYEN BEGÜM SOYDAN KURUMUMUZDA ÇOCUK , ERGEN VE YETİŞKİN HASTA KABULÜNE BAŞLAMIŞTIR.
  DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI BÖLÜMÜMÜMÜZ DR SEFER NAMLI KURUMUMUZDA GÖREVE BAŞLAMIŞTIR.
  DAHİLİYE BÖLÜMÜMÜZLE HİZMETİNİZDEYİZ... Uzm.Dr.Zeliha AKSOY
  KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI Yrd.Doç.Öner AYNIOĞLU
  YENİ EKLENEN BÖLÜMLERİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ. İç Hastalıkları uzmanı Uzm.Dr.Zeliha AKSOY ve Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Yrd.DoçDr.Öner AYNIOĞLU
  AĞRISIZ ,ACISIZ DİŞ TEDAVİSİ DR.DT.SENİHA GÜLER (PEDODONDİST)

  Haberler

  ORTODONTİ HEKİMİ Uzm.Dt.Hasan CAMCI hastalarına hizmet vermeye başlamıştır.Hem sağlıklı hem düzgün sıralanmış dişlerle doğru bir kapanışa sahip olmak hem de kendi dişlerinizle güzel bir gülüşe sahip olmak hiç de zor değil.
  ÇOCUK DİŞ HEKİMİ (PEDODONTİ) ÇOCUK DİŞ HEKİMİ UZMANI SENİHA GÜLER KURUMUMUZDA HASTALARINA HİZMET VERMEYE BAŞLAMIŞTIR.
  11.11.2017 16:31:06
  KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI YRD.DOÇ.DR.ÖNER AYNIOĞLU KURUMUMUZDA HASTALARINA HİZMET VERMEYE BAŞLAMIŞTIR.
  DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI) İÇ HASTALIKLARI UZMANI ZELİHA AKSOY KURUMUMUZDA GÖREVE BAŞLAMIŞTIR.
  11.11.2017 16:19:10
  CİLDİYE DOKTORU SEFER NAMLI GÖREVE BAŞLADI. DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI UZMANI DR. SEFER NAMLI KURUMUMUZDA GÖREVE BAŞLAMIŞTIR.
  DİYETİSYEN BEGÜM SOYDAN GÖREVE BAŞLADI DİYETİSYEN BEGÜM SOYDAN KURUMUMUZDA ÇOCUK ERGEN VE YETİŞKİN HASTA KABULÜNE BAŞLAMIŞTIR.
  29.03.2017 10:45:31
  YENİ BİNAMIZA TAŞINDIK 9 Yıldır hizmet verdiğimiz binamızdan Körfez mahallesi Şehit Rafet Karacan Bulvarı No: 50 İZMİT / KOCAELİ adresine taşındık.
  Kadromuz güçleniyor. Kurumumuz ortağı ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Hüseyin AKTÜRK yeniden hizmet vermeye başlamıştır.
  30.09.2016 19:55:32
  Uzm.Dr. Ersin ÖZTÜRK 26.06.2016 tarihi itibari ile kurumumuzda göreve başlamıştır. 2009-2014 Yılları arası Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesinde Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları ve ABD 'de uzmanlık eğitimi alarak Tem Hospital, Emsey Hospital ve Acıbadem hastanelerinde çalışan Dr. Ersin ÖZTÜRK artık Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezinde göreve başlamıştır.
  Çocuk Cerrahisi bölümümüz hizmet vermeye başladı. Opr. Dr. M. Atilla TEKİN Çocuk cerrahisi uzmanı kurumumuzda göreve başlamıştır.
  2.03.2016 18:44:25
  UZM.DR. Ali TÜRKAY 27.01.2016 Tarihi itibari ile kurumumuzda göreve başlamıştır. Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Ali TÜRKAY Kurumumuzda göreve başlamıştır.
  7.YILIMIZI GERİDE BIRAKTIK. 7/24 SAĞLIK HİZMETİ SUNAN KURUMUMUZ 7. YILINI ÖZEL İLGİ PERSONELİ İLE KUTLADI.
  26.05.2015 18:44:35
  Özel Akademi Hastanesi’nde çocuk doktorluğu yapan Yalçın İnanç hayatını kaybetti Bir süredir beyin tümörüyle mücadele eden 57 yaşındaki Yalçın İnanç, tedavi gördüğü GATA’da yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Evli ve 2 çocuk babası olan Yalçın İnanç’ın cenazesi Ankara Kocatepe Camii’nde kılınacak ikindi namazının ardından toprağa verilecek. Yalçın İnanç beye Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabır diliyoruz.
  Karne Tatili nedeni ile sünnet kayıtlarımız başlamıştır. Karne tatilinin yaklaşması nedeniyle , çocuklarını sünnet ettirmek isteyen aileler kuruluşumuzda sünnet işlemlerini yaptırabilirler. Genel cerrrah ve Çocuk Cerrahisi doktorlarımız mevcut olup , ister lokal bölge uyuşturma isterseniz yarı baygın olacak şekilde çocuklarınızı güvenilir bir ortamda sünnet ettirebilirsiniz. 7/24 Açık olan kuruluşumuz her daim Uzman Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanlarımızla hizmetinizdeyiz.
  8.01.2015 15:47:24
  Grip Aşısı Geldi. Kurumumuzda grip aşısı yapılmaktadır. Grip aşısı uygulandığı insanlarda %70 ile %90 oranında gribe karşı bir bağışıklılık sağlar %10 ve %30 arasında da herhangi bir etkinlik göstermeyebilir. Çoğu kez düşündüğümüz olmuştur grip aşısı gerçekten gerekli midir diye... Milyonlarca insanın 1 yıl içinde bu hastalığa yakalandığı ve özellikle çocukların ve de yaşlıların ciddi biçimde etkilendikleri düşünülürse grip aşısının gerçekten gerekli olduğu ortaya çıkar.
  ANLAŞMALI KURUMLARIMIZA BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ. AK SİGORTA A.Ş İLE ÇOCUK HASTALIKLARI BÖLÜMÜNDE ANLAŞMAMIZ YAPILDI. BÜTÜN AK SİGORTALI HASTALARI KURUMUMUZA BEKLİYORUZ. 7/24 ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANLARIMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ.
  18.07.2014 17:03:50
  SÜNNET KAYITLARIMIZ BAŞLADI. Okulların kapanması sonrası Evladını sünnet ettirmek isteyen Aileler , Sünnet randevunuzu önceden alın , programınızı randevunuza göre planlayın.
  6.YIL ETKİNLİĞİ Kurumumuz 6. Yılını bitirmenin yorgunluğunu tüm personeli ile 18.05.2014 tarihinde Akmeşe İlçesinde bulunan Aktepe Restaurantta sabah kahvaltısı programında üzerinden attı.
  21.05.2014 10:37:59
  Kadromuz artık daha güçlü ! Çocuk sağlığı uzmanı Barış İlhan polikliniğimizde 15.03.2014 tarihi itibariyle göreve başlamıştır.