Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi 11 Yaşında !

11 yıldır Kocaeli’de hizmet veren ve kurulduğundan bu yana ağırlıklı olarak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında hizmet veren Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi 1 yılı aşkın süredir tıp merkezine dönüştükten sonra diğer branşlarla da hizmet vermeye devam ediyor.

Kocaeli’nin İlk ve Tek Çocuk Merkezi

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi’nde düzenlenen basın toplantısında kadroda bulunan diğer hekimleri de tanıtan Genel Müdür Yaşar Ellialtı, ”Kocaeli’nin 24 saat hizmet veren ilk ve tek çocuk merkezi olmanın yanı sıra ,tecrübeli iç hastalıkları uzmanı Zeliha Aksoy, enerjimizi ve dinamizmimizi temsil eden Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Güneş Genç, Çocuk Diş Hekimi Seniha Güler, Medikal Estetik Ünitesi’nin sorumlusu Gülfer Unutkan‘ın da kadroya dahil olduğundan bahsederek, psikolog, diyetisyen, ağız ve diş sağlığı, kadın hastalıkları ve doğum, cildiye gibi yetişkin alanlarınında aramıza dahil olmasıyla birlikte hizmet vermeye devam etmekteyiz” dedi.

Kurumumuz 4S Formulüne Dayanmaktadır

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi’nin kızıyla aynı yaşta olduğunu vurgulayan Ellialtı, “Bugüne kadar 800 bin çocuğu tedavi ettik. Ayrıca kurumumuz evliliğin arasında da olan 4S formülüne dayanmaktadır. Öncelikle sevgi olacak. Sonrasında saygı olacak. Sabır ve sadakatle beraber formülümüz tamamlanmış oluyor. Bizim başarımızın mutfağı budur. Bunlar oldukça mutlu olan doktorlar, hastaların da mutlu ayrılmasına sebep oluyor. Ayrıca İzmit’in farklı alanlarında da bu işi yürütmek istiyoruz. İlk açıldığımızda sadece çocuk sağlığı üzerine bir hastaneydik. Sonra daha da açıldık. Kadın doğum, diş birimi, güzellik birimi ortaya çıktı. Daha da artıp halkımıza sunacağız.” açıklamasında bulundu.

24 Saat Hizmet Veren Tek Kuruluş

Kuruluşun mesul müdürü Uzm.Dr. Yusuf Çalışkol, Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi’nin, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında 24 saat hizmet veren tek kuruluş olmasının Kocaeli’ye kattığı değerden bahsetti. Kulak Burun Boğaz Hastalıları Op.Dr. Güneş Genç, Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi kadrosuna katılmaktan mutluluk duyan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları hekimleriyle alerjik rahatsızlılarda dayanışma içerisinde olacaklarını belirtti. Dr. Dt. Seniha Güler çocuklarda ağız ve diş sağlığının öneminden bahsetti; dişçi koltuğuna oturmak istemeyen çocukların diş fobisi olan çocukların tedavi süreçleri ile ilgili bilgi verdi.

5’nci Yıllarını Dolduran Çalışanlara Plaket

Kurumun İşletme Müdürü Tuncay Alan, Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi çalışanlarını da bu özel günde unutmadı; verdikleri hizmetten dolayı tüm çalışanlara teşekkürlerini iletti. Etkinlikte 5. yıllarını dolduran Psikolog Neşe Durğun‘a, Psikolog Melike Akçay Yüksel‘e, Acil Hemşiresi Yonca Tazıcı‘ya, Laborant Züleyha Gündoğdu‘ya, temizlik personeli Cemile Yaşar‘a hediyeler ve plaket takdim edildi.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.